Zakres lekcji:

Forma prowadzenia lekcji

Co o Akademii mówią uczniowie?

Krzysztof Kartasiński Lekcje Kraków

Byłem zaledwie na kilku lekcjach u Bartosza, ale za każdym razem wychodzę z nich z poczuciem doskonale zainwestowanego czasu. Wiedza, którą się dzieli jest przekazywana w niesamowicie przystępny i profesjonalny sposób dzięki czemu zagadnienia, które do tej pory stanowiły nieprzekraczalną barierę przestają nią być. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze. BazOk jest zarówno świetnym muzykiem i nauczycielem z wielkim doświadczeniem ale również skromnym, życzliwym i najzwyczajniej po prostu dobrym człowiekiem z masą pozytywnych cech. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto chce rozwinąć się nie tylko jako gitarzysta ale i pełnoprawny muzyk. Jeśli ktoś rozważa podjęcie z nim współpracy to nie ma co zwlekać. Daję zasłużone 5 gwiazdek i nie mogę doczekać się kolejnej lekcji!

Tomek Nocula Lekcje Kraków

Świetny muzyk i nauczyciel, wszystko potrafi jasno wytłumaczyć. Już od pierwszych lekcji wyłapał błędy które popełniam. Jest dostępny w każdy czas więc zawsze mogę napisać do niego o radę. Jeśli się jeszcze zastanawiasz, to bierz wiosło w dłoń i do BazOka dzwoń.

Kacper Murdzek Lekcje Skype

Bartek, moim zdaniem jest to świetny nauczyciel, potrafiący przekazać trudną wiedzę, która jest oparta na rzeczach lekko dla niektórych niezrozumiałych w sposób prosty do pojęcia, a potem do przełożenia tego na, ze tak powiem swoją twórczość. Muszę dodać, że Bartek jest tak samo świetnym muzykiem, dokładnym, posiada bardzo rozległą gamę jeżeli chodzi o wiedzę opartą na muzyce gitarowej, sprzęcie, teorii muzyki etc.., do tego wszystkiego dochodzi świetna osobowość, charyzma, ambicja która nie jest przenośnią egoizmu ale przenośnią przekazania tego co potrafi komuś, żeby nawet "ON"(uczeń) dotarł do takiego samego poziomu, widać po tym wielki wkład w pracę, wielkie serducho zostawiane dla uczniów, reasumując świetny nauczyciel, dokładny muzyk oraz uczciwy człowiek.
Polecam pobranie u niego "nauk", każda cena jest adekwatna do tego co z tych nauk się wynosi.

Peter Zak Lekcje Skype

Lekcje na skype to świetny pomysł. Bartek jest super nauczycielem i ma pojęcie jak uczyć podchodząc indywidualnie do pacjenta. Ja akurat go męcze ciężkim metalem i daje mi bardzo rozwojowe ćwiczenia. I niech wam się nie wydaje ze coś ściemnicie bo skubaniec od razu sie kapnie że zadanie domowe nie do końca odrobine 😉Polecam i dziękuje.

Filip Kł Lekcje Skype

Sceptycznie podchodziłem do lekcji przez skype, ale już po paru chwilach zmieniłem zdanie. Bartek doskonale tłumaczy i odległość/komunikator nie jest w stanie tego zepsuć 🙂 Świetnie odnajduje się w każdym stylu więc bez problemu możecie go podpytać o wszelakie gatunki (nawet odnośnie metalu, choć nie jest to jego ulubiony kierunek 😀 ) W prosty sposób pomoże Wam zrozumieć także trudniejsze zagadnienia także próbujcie już dziś 😉

Marcin Dutka Lekcje Kraków

Bartek to człowiek z powołaniem. Gra świetnie, ma wiedzę i umiejętności, które potrafi przekazać w sposób obrazowy i zrozumiały. Zwraca uwagę na szczegóły, potrafi wyłapać i skorygować nie jeden błąd. Wyjaśnia rzeczy niezrozumiałe i motywuje do działania, a do tego to równy gość z którym można pogadać i pożartować.
Po mimo tego że grałem czynnie ponad 5 lat to wystarczyły 3 pierwsze lekcje i miesiąc ćwiczeń, a już czuję postęp. Dojeżdżam kawał drogi, ale nie żałuję. Polecam i pozdrawiam!

Mateusz Kopeć Lekcje Kraków

Polecam Bartka jako nauczyciela wie jak podejść do człowieka(ucznia) 😉 Nareszcie mogę zrozumieć rzeczy które były dla mnie odwieczną zagadką w teorii muzyki gitarowej! Wszystko wytłumaczone jasno i czytelnie.

Grzegorz Ciepluch Lekcje Skype

Bez zbędnego kadzenia.
Trafne uwagi i cenne informacje ,,Maestro Bartosza '' to jest coś dzięki czemu można zrobić w kilka tyg lub miesięcy progres jaki na drodze samouka zajmie długie lata.

Przemek Fronc Lekcje Skype

Bartek to zaje*** muzyk, podchodziłem z dystansem myśląc że to kolejny zadufany w sobie muzyk który opanował małą część całej gitarowej wiedzy i robi z siebie Bóg wie kogo. Tłumaczy wszystko w prosty sposób tak że średnio rozwinięty półroczny szympans by opanował materiał, do tego zawsze można do niego napisać gdy ma sie z czymś problem i objaśni to w wolnej chwili. Za mało tu gwiazdek by dać szczerą opinię. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel i muzyk z jakim miałem okazję porozmawiać a do tego luźny człowiek z dużą dawką dystansu do siebie. Gdyby sie dało to bym się pod tym podpisał własną krwią!
PS. To że mu mówie że ch*** gra to tylko po to by go zmusić do jeszcze większej ilości ćwiczeń, choć nie wiem po co bo chyba lepiej juz grać sie nie da

Zobacz więcej opinii na fanpage Facebook i zostaw “lajka”, żeby być na bieżąco!

Napisz do mnie!