Zobacz opinie GITAROWYCH DZIKÓW!

caret-down caret-up caret-left caret-right
Wojtek Horyd

Internet pełen jest rozmaitości gitarowych, ale BazOk to polskie objawienie! Ponad 30 lat grania, ponad 10 lat nauczania uprawnia mnie do publicznego wyrażania opinii. Jakże było mi miło odnaleźć coś nowego po tylu latach. Jak dobrze widzieć młode pokolenie gitarzystów w tak dobrej formie, poszukujących i znajdujących nowe ścieżki, głodnych wiedzy i umiejętności, wrażliwych, pełnych pasji w jednym miejscu. Kto za tym stoi? Sam Bartosz Zelek, człowiek-pasja, zarażający innych….czynny muzyk, nauczyciel, vlogger, endorser jednej z najlepszych marek gitar….jest sprawcą. Wyrok może być tylko jeden: winny! 🎸🎸🎸 Winien być ukarany niezliczoną rzeszą nowych patronów oraz zdrowiem, szczęściem i radością. BazOku, przyjmij wyrok z pokorą 😀

Łukasz Wieczorek

U mnie to było tak, że natknąłem się na jeden z filmów na youtubie, przejrzałem kanał i stwierdziłem “wow, tyle wiedzy na wyciągnięcie ręki… tym razem może mi się uda nauczyć grać” i postanowiłem wrócić do gitary elektrycznej po 6 latach przerwy od gitary wogole. Zacząłem oglądać filmy na kanale Bazok, wykonywać ćwiczenia gitarowe przedstawiane w filmach, troszkę zainteresowałem się teorią muzyki której nauka idzie mi opornie ale staram się cały czas tą wiedzę uzupełniać. Potem było kilka lekcji skype, które jeszcze bardziej mnie zmotywowały do pracy razem z gitarowymi dzikami 🙂 dużą zaletą też jest zniżka na licencję guitar pro w wysokości 50%. No i w grupie siła 🙂 to motywujące oglądać jak inni progresują ale i podtrzymujące na duchu gdy widzę, że nie tylko ja mam problemy z niektórymi technikami/zagadnieniami, że wszystko wymaga czasu i nie warto się poddawać. W dodatku zawsze można się zwrócić do grupy o pomoc gdy czegoś nie do końca jesteśmy w stanie ogarnąc sami 🙂

Kuba Hryniewicki

Miałem z Bartkiem kilka lekcji prywatnych w wakacje i naprawdę czułem jak moja głowa się otwiera i byłem co raz bardziej świadomy tego co robię. Niestety w roku szkolnym nie miałem już czasu na te spotkania, a tym bardziej pójść do pracy jak w wakacje i na nie zarobić.A zostanie patronem otwiera sporo furtek, nie stawia wymagań czasowych i jest przystępne cenowo. Nie widziałem dla siebie lepszego rozwiązania.

Przemek Chrastek

To ja gitarosza. Pierwszy filmik, który obejrzałem to LICK OF THE DZIK #7. Patrzam, koleś ciśnie w tempie kosmicznym (dla mnie nie osiągalnym), no ale zaciekawił mnie wstęp, więc oglądam dalej. No i potem jak zagrał to bez podkładu perkusyjnego na sucho i zaczął po kolei wyjaśniać co i jak to wbiło mnie w fotel. Zawsze byłem pewny, że takie tempo osiągają nieliczni, raz na milion, a inni mogą tylko pomarzyć i podziwiać. Myślałem, że trzeba być z tym urodzony a ćwiczenia nie mają z tym nic wspólnego. Ćwiczenia są tylko po to, żeby znać więcej kawałków na ognicho i jakieś skale na pamięć. Takie było moje myślenie. Zatem zacząłem oglądać inne filmiki no i “wpadłem”. Poczułem się jakby ktoś odczarowywał mnie i obalał kolejne mity, które wrosły mi w głowę. Szybko postanowiłem zostać patronem po raz pierwszy w życiu. Dla mnie to było jak otwarcie jakichś tajemnych wrót do świata, który wydawał mi się dostępny tylko dla “Mozartów” gitary. Nabrałem szacunku dla Bazoka za to, że tak chętnie się dzieli własnymi doświadczeniami. To jest na prawdę kopalnia wiedzy i ogromna motywacja. A szukałem informacji, bo moja własna gra zaczęła mnie normalnie nudzić. Uwielbiam dźwięki gitary, dla mnie gryf gitary (i cała muzyka) to jakby metafora nieskończoności. Nigdy nie dojdziemy do momentu w którym “już wszystko zostało zagrane”. No ale w mojej grze tak jak pisałem, pojawiła się ściana i nuda, myślałem, że to już jakby kres moich możliwości. Dzięki Bazokowi pojawiła się świadomość, skąd ta ściana się wzięła, co i jak z nią zrobić żeby móc iść dalej. Wielkie dzięki 🙂

Łukasz Łosicki

Kupiłem najtańsze wiosło strato-podobne jakie było dostępne w okolicy aby sprawdzić czy wciągnie mnie jak za nastolatka akustyk. Po kilku miesiącach grzebania w sieci składania cząstkowych informacji typu pentatonika palec tu potem tu, czytania na forach o rzeczach z “kosmosu” natrafiłem na zapis liva o podstawach techniki gitarowej. Zacząłem przeglądać kanał i zwaliło mnie z nóg. Teoria muzyki od podstaw i to w prostej przystępnej formie, technika, pasja, i totalny luz i to za darmola. Tyle wiedzy do wykorzystania, że aż wstyd by mi było nie wesprzeć symbolicznie Bazoka. Tak stałem się patronem.

Artur Nadolny

Ja kanał obserwuje już od dawna. Postanowiłem zostać patronem ponieważ jest tu dużo wiedzy i dostępu do konkretnych materiałów. Gram na gitarze od 24 lat i czym dłużej gram tym widzę jak dużo jeszcze przede mną bo chce się rozwijać w różnych stylistykach oraz tworzyć muzykę bardziej świadomie nie tylko na ucho i patronat jest dla mnie motywacja i drogowskazem by nie ugrzesc kręcąc się w koło tylko faktycznie nadać tej swojej grze więcej kolorytu.

Maciej Furdyna

Szukałem poukładanych materiałów, porad i lekcji które mogły pomóc mi rozwinąć moją grę na gitarze. Kanał znałem od paru lat zanim zostałem patronem, więc nie była to nagła decyzja. NIe śledziłem każdego wypuszczanego filmu. Jest ich sporo, lecz mimo tego nadal trzymają wysoki poziom.

Duży plus też dla live streamów, gdzie niektóre tematy są rozwijane.

Moj Paw

W lutym 2018, obejrzałem Twój filmik o podstawach muzyki i w kilka minut, dowiedziałem się więcej o muzyce niz przez 8 lat w szkole podstawowej. Ta lekcja wciągnęła mnie w ten wir 🙂

Michał Leś

Z tego co pamiętam to szukałem informacji nt. teorii muzyki i przeglądając internet natknąłem się na lekcje Bazoka. Po obejrzeniu kilku ogólnodostępnych lekcji bez wahania postanowiłem patronować, gdyż jest to kawał dobrej roboty, jeśli nie najlepszej na youtube 🙂 

Włodek Siemiączko

Ja dołączyłem bo Cię lubię i chcę wspierać Twoją pracę 🙂 Nie wszystko co grasz i prezentujesz jest dla mnie atrakcyjne, ale bardzo szanuję Twoją robotę, jestem z Tobą od zarania kanału, podoba mi się klimat tej społeczności, którą wokół siebie zgromadziłeś i miło mi jest być jej częścią.

Mirosław Płóciniczak

Przekonałem się,że otrzymujemy ogromny zakres materiału,doskonale opracowane rozdziały dotyczące podstaw techniki,skal modalnych,budowy akordów dzięki czemu można pogłębiać swoją wiedzę muzyczną.Przejrzystość przekazu sprawia,że dociera to w prosty sposób i mobilizuje do osiągania efektów w rozwoju gry na .gitarze.🙂

Piotr Minkina

O Bazoku dowiedziałem się u Szymona, kiedy pokazywał jak on ćwiczy na gitarze. Jakoś potem bardziej zacząłem śledzić kanał Bazoka. Zdecydowałem się zostać patronem ze względu na możliwość pobierania lekcji u Bazoka (nawiasem skorzystałem aż z jednej 🤣) — nie chcę tracić czasu na przeglądaniu materiałów, popełnianie błędów itp., gdyż czasu mam niewiele, a gram wyłącznie jednoosobowo i hobbystycznie. Kusił też kubek z dzikiem 👍. Poza tym lubię wspierać ciekawe, moim zdaniem, inicjatywy.

Radek Horbik

Po obejrzeniu gitarowej techniki #1 stwierdziłem, że podobają mi się tego typu lekcje i chciałbym je kontynuować. Live’y też są mega fajne, dlatego myślę, że zostanę na dłużej w grupie patronów.

Dawid Bromilski

Długo korzystałem za free. Taką kwotą to aż głupio nie wesprzeć za to co jest darmowe, nie mówiąc już nawet o tym co można odkryć po dołączeniu do patronów.

Grzegorz Pasieka

Trafiłem przypadkiem na gałkologie potem nastepną dalej teoria z dobrym przekazem gdzie ostatni krok był dołaczeniem do patronów.
Dołaczyłem do patronów żeby rozwijac sie dalej w tym kierunku bez wychodzenia z domu i bez straty czasu który mozna poswiecic na gitare a na kanale jest bardzo guzo wiedzy.

Co zyskują GITAROWE DZIKI?

Napisz do mnie!

    close
    Zamów Bazokowy Newsletter i dołacz do 948 aktywnych studentów!
    Po dołączeniu otrzymasz maila potwierdzającego oraz kurs gry na gitarze od podstaw! Gitary w Dłoń!